G-Tech Gree Systemy klimatyzacji Bosch - urządzenia klimatyzacyjne

Prezentacja firmy Napisz do firmy ? Dodaj do listy zapytań Usuń z listy zapytań

WIENKRA SP. Z O.O.

WIENKRA SP. Z O.O.

WIENKRA jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych kilkudziesięciu marek różnych producentów.


Adres:

Kotlarska 34
31-539 Kraków
małopolskie, Polska

Pozostałe dane:

tel.: 12 428 55 00
faks: 12 422 55 02
e-mail: wienkra@wienkra.pl

W Internecie:

Przejdź do www   http://www.wienkra.pl

Rozmawiamy w językach:

polski

Skontaktuj się z działem:

Pracownicy
Artur Krzywoń (Doradca Techniczno-Handlowy)
kom.: 501 701 611
e-mail: artur.krzywon@wienkra.pl

Janusz Cłapa (Doradca Techniczno-Handlowy)
kom.: 519 466 305
e-mail: janusz.clapa@wienkra.pl

Wojciech Bąk (Doradca Techniczno-Handlowy)
kom.: 786 855 699
e-mail: wojciech.bak@wienkra.pl

Krzysztof Kleszcz (Doradca Techniczno-Handlowy)
kom.: 515 123 140
e-mail: krzysztof.kleszcz@wienkra.pl

Piotr Leszczuk (Przedstawiciel Regionalny)
kom.: 509 358 300
e-mail: piotr.leszczuk@wienkra.pl

Łukasz Jakubowski (Manager ds. projektów HVACR)
kom.: 507 090 617
e-mail: lukasz.jakubowski@wienkra.pl

Wojciech Miarczyński (Dyrektor Handlowy)
kom.: 509 052 44
e-mail: wojciech.miarczynski@wienkra.pl

Jarosław Mardaus (Doradca Techniczno-Handlowy)
kom.: 503 476 107
e-mail: jaroslaw.mardaus@wienkra.pl

Pracownicy
Krzysztof Miller (Manager ds. projektów HVACR)
kom.: 503 475 859
e-mail: krzysztof.miller@wienkra.pl

Kinga Koczara (Manager ds. projektów HVACR)
kom.: 519 066 278
e-mail: kinga.koczara@wienkra.pl

Michał Łazia (Manager ds. projektów HVACR)
kom.: 507 090 412
e-mail: michal.lazia@wienkra.pl

Michał Bochenek (Manager ds. projektów HVACR)
kom.: 513 411 665
e-mail: michal.bochenek@wienkra.pl

Pracownicy
Bartosz Młyński (Inżynier Wsparcia Technicznego)
kom.: 509 129 989
e-mail: bartosz.mlynski@wienkra.pl

Artur Bodek (Specjalista ds. serwisu)
kom.: 515 123 150
e-mail: artur.bodek@wienkra.pl

Pracownicy
Iwona Lipińska (Zastępca Kierownika Księgowości)
kom.: 797 589 087
e-mail: iwona.lipinska@wienkra.pl

Iwona Tyrkalska (Specjalista ds. Księgowości)
kom.: 507 137 770
e-mail: iwona.tyrkalska@wienkra.pl